SUKCESY TOMASZOWSKIEJ AKADEMII SZTUK WALKI


W LATACH 1999 - 2009


2009


XX MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW i JUNIORÓW MŁODSZYCH  - LUBLIN


Bartosz Skwarski - 1 miejsce kumite drużynow, 1  miejsce en-bu


Hubert Palak - 3 miejsce kumite druzynowe


Kajetan Król - 3 miejsce kata


Paula Żukowska - 4 miejsce ko-go kumite


Kajetan Król, Artur Łój, Cezary Osieł - 1 miejsce kata drużynowe


Kajetan Król, Artur Łój - 4 miejsce en-bu


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - TOMASZÓW LUBELSKI


Sandra Sobczyńska - 1 miejsce kata


Magdalena Tor - 2 miejsce kata


Daniel Kozyra - 2 miejsce kata


IX PUCHAR POLSKI DZIECI - Łódź


Sandra Sobczyńska - 1 miejsce kata


Łucja Pomorska - 2 miejsce kata


Paweł Kamiński - 2 miejsce kata


2008


XIX MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW i JUNIORÓW - WŁOCŁAWEK


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 1 miejsce fuku-go, 1 miejsce ko-go kumite


XIX MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - LUBLIN


Hubert Palak - 1 miejsce kumite


Hubert Palak, Łukasz Cisło -2 miejsce en-bu


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - ZAMOŚĆ


Kajetan Król - 1 miejsce kata


Sandra Sobczyńska - 1 miejsce kata


Magdalena Tor - 2 miejsce kata


Artur Łój - 2 miejsce kata


VIII PUCHAR POLSKI DZIECI - WŁOCŁAWEK


Łucja Pomorska - 1 miejsce kata


Kajetan Król - 1 miejsce kata


Artur Łój - 1 miejsce kata


Sandra Sobczyńska, Kajetan Król, Artur Łój - 2 miejsce kata drużynowe


Madgalena Tor, Kajetan Król - 1 miejsce en-bu


Kajetan Król, Artur Łój - 2 miejsce en-bu


Sandra Sobczyńska, Artur Łój - 4 miejsce en-bu


2007


XVIII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - TORUŃ


Łukasz Cisło, Hubert Palak - 2 miejsce en-bu


XVIII MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW i JUNIORÓW - WŁOCŁAWEK


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 3 miejsce fuku-go, 2 miejsce ko-go kumite


Bartosz Skwarski - 3 miejsce kumite, 2 miejsce kumite drużynowe, 2 miejsce en-bu


VII PUCHAR POLSKI DZIECI - RZESZÓW


Magdalena Tor - 1 miejsce kata


Kajetan Król - 1 miejsce kata


Bartosz Tetych - 2 miejsce kata


Sandra Sobczyńska - 3 miejsce kata


Artur Łój - 3 miejsce kata


XXVIII MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - KOPER (Słowenia)


Bartosz Skwarski - 1 miejsce kumite


2006


XVII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - OLSZTYN


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 1 miejsce fuku-go, 1 miejsce ko-go kumite


Karolina Skwarska, Agnieszka Łój, Monika Koper - 3 miejsce kata drużynowe


Łukasz Cisło - 4 miejsce kata


Łukasz Cisło, Hubert Palak - 3 miejsce en-bu


Łukasz Cisło, Hubert Palak, Paweł Darmochwał - 4 miejsce kata drużynowe


VI PUCHAR POLSKI DZIECI - WROCŁAW


Kajetan Król - 1 miejsce kata


Bartosz Tetych - 2 miejsce kata


X MISTRZOSTWA EUROPY KADETÓW I JUNIORÓW - RZESZÓW


Bartosz Skwarski - 1 miejsce kata


2005


XV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - LUBLIN


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 2 miejsce fuku-go


V PUCHAR POLSKI DZIECI - WŁOCŁAWEK


Bartosz Tetych - 1 miejsce kata


Hubert Palak - 1 miejsce kata


Artur Łój -2 miejsce kata


Agnieszka Łój -2 miejsce kata


Łukasz Cisło - 3 miejsce kata


Łukasz Cisło, Hubert Palak - 4 miejsce en-bu


2004


MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW - WŁOCŁAWEK


Bartosz Skwarski - 1 miejsce kata, 1 miejsce fuku-go (najlepszy zawodnik turnieju)


VIII MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW i KADETÓW -  Skopje(MACEDONIA)


Bartosz Skwarski - 2 miejsce kata, 2 miejsce fuku-go


XV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - OŻARÓW MAZOWIECKI


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 1 miejsce fuku-go


IV PUCHAR POLSKI DZIECI - KLUCZBORK


Łukasz Cisło - 1 miejsce kata


Hubert Palak - 2 miejsce kata


Artur Łój- 2 miejsce kata


Łukasz Cisło, Hubert Palak - 2 miejsce en-bu


PUCHAR POLSKI W KUMITE DRUŻYNOWYM - SULEJÓWEK


Bartosz Skwarski - 2 miejsce


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 1 miejsce fuku-go


Paweł Darmochwał - 3 miejsce kata


2003


MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I SENIORÓW - PUŁAWY


Wiktoria Gerasim - 3 miejsce kata


Bartosz Skwarski - 3 miejsce kumite, 3 miejsce fuku-go


III PUCHAR POLSKI DZIECI - LUBLIN


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite


Łukasz Cisło - 1 miejsce kumite


Agnieszka Łój - 4 miejsce kata


X PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW - KRASNOBRÓD


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite


Paweł Darmochwał - 1 miejsce kata


Agnieszka Łój - 1 miejsce kata, 2 miejsce kumite


Hubert Palak - 1 miejsce kumite, 2 miejsce kata


Łukasz Cisło - 1 miejsce kata, 2 miejsce kumite


Artur Łój - 3 miejsce kumite


MIĘDZYNARODOWY PUCHAR ROZTOCZA


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite


Paweł Darmochwał - 1 miejsce kata


Łukasz Cisło - 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite


Hubert Palak - 2 miejsce kata


2002


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO


Bartosz Skwarski - 1 miejsce kumite, 3 miejsce kata


Wiktoria Gerasim - 3 miejsce kata


MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW - WARSZAWA


Wiktoria Gerasim - 4 miejsce kata


II PUCHAR POLSKI DZIECI - WOCŁAWEK


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 3 miejsce kumite


2001


MISTRZOSTWA EUROPY KADETÓW I SENIORÓW W LUBLINIE


Bartosz Skwarski - 2 miejsce w en-bu, 3 miejsce w kumite drużynowym


Wiktoria Gerasim - 2 miejsce w kumite, 2 miejsce w kata druzynowym, 2 miejsce w en-bu


Kinga Malicka - 2 miejsce w kata drużynowym


PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WŁOCŁAWEK


Karolina Skwarska - 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite (najlepsza zawodniczka turnieju)


Marcin Piasecki - 1 miejsce w kumite


IX PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW - BIŁGORAJ


Karolina Skwarska - 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite


Marcin Piasecki - 2 miejsce w kumite, 3 miejsce kata


Paweł Darmochwał - 3 miejsce kata, 3 miejsce kumite


Karolina Girguś - 3 miejsce w kumite


Martyna Mateja - 3 miejsce kata


2000


MISTRZOSTWA EUROPY MŁODZIKÓW W PRADZE 17-19 LISTOPADA


Wiktoria Gerasim - 3 miejsce w kumite


PUCHAR ŚWIATA DZIECI W KARATE TRADYCYJNYM - ZAMOŚĆ 23 LIPCA


Karolina Skwarska - 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kumite


Anna Luty - 1 miejsce w kumite


Bartosz Skwarski - 3 miejsce w kumite


VIII PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW - JANÓW LUBELSKI 18 - 19 MARCA


Karolina Skwarska - 1 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite


Anna Luty - 1 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite


Wiktoria Gerasim - 2 miejsce w kumite


1999


MISTRZOSTWA POLSKI


Karolina Skwarska - 3 miejsce w kumite


Anna Luty - 3 miejsce w kata, 3 miejsce w kumite


Bartosz Skwarski - 1 miejsce w kumite, 3 miejsce w kata


Wiktoria Gerasim - 3 miejsce w kumite


 


.