SUKCESY TOMASZOWSKIEJ AKADEMII SZTUK WALKI


W LATACH 2010 - 2020


2020


XIV PUCHAR LUBELSZCZYZNY W KARATE TRADYCYJNYM - KRAŚNIK 2020


Kamila Maryńczak - 1 miejsce kihon


Julia Dobroć, Maciej Koper - 4 miejsce kihon


Gabriela Kącka, Jakub Dolanowski, Maksymilian Neć - 1 miejsce kata


Marysia Lewko, Nikola Kiszczyńska, Jakub Bednarz, Hanna Kuczma - 2 miejsce kata


Maciej Koper, Patrycja Malec, Oliwia Kondratiuk - 3 miejsce kata


Julia Dobroć, Ilona Żurawiecka, Patryk Jankowski - 4 miejsce kata


Oliwia Kondratiuk - 1 miejsce kumite


Maksymilian Neć, Patryk Jankowski - 2 miejsce kumite


Gabriela Kącka, Jakub Bednarz - 3 miejsce kumite


Hanna Kuczma - 4 miejsce kumite


VII PUCHAR WARSA I SAWY


Gabriela Kącka - 2 miejsce kata


Maksymilian Neć - 2 miejsce kata, 2 miejsce kumite


Jakub Bednarz - 3 miejsce kumite, 4 miejsce kata


OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W KARATE TRADYCYJNYM 2020


Maksymilian Neć - 1 miejsce kata


MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW, JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH - WŁOCŁAWEK 2020


Hanna Kuczma, Patryk Jankowski - 1 miejsce enbu


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - PŁOCK 2020


Jakub Bednarz - 1 miejsce kumite


Maksymilian Neć - 3 miejsce kata, 3 miejsce kumite


XX OGÓLNOPOLSKI PUCHAR DZIECI w KARATE TRADYCYJNYM - LUBLIN 2020


Maksymilian Neć - 1 miejsce kata


Stanisław Kot - 2 miejsce kata


Oliwia Kondratiuk - 3 miejsce kata


Jakub Krawczyk, Stanisław Kot - 2 miejsce enbu


Maksymilian Neć, Jakub Krawczyk - 3 miejsce kumite


Maksymilian Neć, Stanisław Kot, Jakub Krawczyk - 3 miejsce kata drużynowe


Jakub Dolanowski, Szymon Pękala, Jakub Bednarz - 4 miejsce kata drużynowe


XXVIII PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW - BIŁGORAJ 2020


Hanna Kuczma, Maria Lewko - 1 miejsce kata


Gabriela Kącka, Patryk Jankowski, Wojciech Haczykowski, Maksymilian Neć - 2 miejsce kata


Jakub Bednarz - 3 miejsce kata


Jakub Krawczyk - 4 miejsce kata


Stanisław Kot - 1 miejsce kumite


Hanna Kuczma, Patryk Jankowski, Oliwia Kondratiuk - 2 miejsce kumite


Jakub Krawczyk - 3 miejsce kumite


PIERWSZY INDYWIDALNY PUCHAR POLSKI - SOPOT 2020


KATEGORIA - KADECI


Hanna Kuczma - 2 miejsce


Patryk Jankowski - 4 miejsce


XXXIV PUCHAR ROZTOCZA - ZAMOŚĆ 2020


Jakub Dolanowski, Wojciech Haczykowski, Hanna Kuczma - 1 miejsce kata


Maria Lewko, Antoni Seńko, Maciej Stępora - 2 miejsce kata


Gabriela Kącka, Maksymilian Neć, Patryk Jankowski - 3 miejsce kata


Oliwia Kondratiuk - 4 miejsce kata


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO - LUBLIN 2020


Hanna Kuczma - 2 miejsce kumite, 3 miejsce kata


Patryk Jankowski - 2 miejsce kumite, 2 miejsce fukugo, 3 miejsce kata


Paweł Dziura - 3 kumite, 4 miejsce kata


Hanna Kuczma, Patryk Jankowski - 1 miejsce enbu


V PUCHAR KRAKOWA


Hanna Kuczma - 3 miejsce kata


Maksymilian Neć - 1 miejsce kata


TURNIEJ COPPA DEL NETTUNO W BOLONII


Gabriela Kącka - 1 miejsce kumite, enbu, 2 miejsce kata, kihon


Maksymilian Neć - 1 miejsce kumite, kihon, enbu


2019


XXX MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW, JUNIORÓW


i JUNIORÓW MŁODSZYCH - LUBLIN


Piotr Sobczyński, Aleksander Łapczyński - 1 miejsce en-bu


MISTRZOSTWA ŚWIATA FUDOKAN - STUTTGART (NIEMCY)


Gabriala Kącka, Maksymilian Neć- 2 miejsce enbu


Gabriela Kącka - 3 miejsce kata


Maksymilian Neć - 3 miejsce kumite sportowe


Patryk Jankowski - 2 miejsce kumite sportowe


MISTRZOSTWA ŚWIATA BUDO - BRNO (CZECHY)


Hanna Kuczma - 1 miejsce kata


Patryk Jankowski - 2 miejsce kata


Maksymilian Neć- 3 miejsce kata


Stanisław Kot, Jakub Dolanowski - 4 miejsce kata


Maria Lewko, Sebastian Bański - 6 miejsce kata


Ilona Żurawiecka - 10 miejsce kata


Maksymilian Neć, Patryk Jankowski, Stanisław Kot - 3 miejsce kata drużynowe


Jakub Bednarz, Krystian Lentowicz, Jakub Krawczyk - 3 miejsce kata drużynowe


Hanna Kuczma, Gabriela Kącka, Oliwia Kondratiuk - 5 miejsce kata drużynowe


Patryk Jankowski, Hanna Kuczma - 1 miejsce kumite


Maksymilian Neć, Sebastian Bański, Gabriela Kącka - 2 miejsce kumite


Maria Lewko - 5 miejsce kumite


Piotr Sobczyński, Aleksander Łapczyński - 1 miejsce en-bu


Patryk Jankowski, Hanna Kuczma - 1 miejsce en-bu


Patryk Jankowski, Maksymilian Neć - 1 miejsce en-bu


Jakub Krawczyk, Krystian Lentowicz - 5 miejsce en-bu


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - ZAMOŚĆ


Hanna Kuczma, Patryk Jankowski - 1 miejsce kata


Maciej Stępora - 3 miejsce kata


Paweł Dziura - 4 miejsce kata


Hanna Kuczma, Maciej Stępora - 1 miejsce kumite


Oliwia Kondratiuk - 2 miejsce kumite


Stanisław Kot - 3 miejsce kumite


XIII PUCHAR LUBELSZCZYZNY - ZAMOŚĆ


Sebastian Bański, Patryk Jankowski, Hanna Kuczma, Magdalana Bańska, Paweł Sobczyński


1 miejsce kata


Maciej Stępora, Robert Dolanowski, Aleksandra Jurzysta, Matylda Kamińska,


Stanisław Kot, Maria Lewko, Maksymilian Neć - 2 miejsce kata


Gabriela Kącka - 3 miejsce kata


Paweł Dziura, Jan Kińczkowski - 4 miejsce kata


Sebastian Bański, Patryk Jankowski, Hanna Kuczma, Maciej Stępora - 1 miejsce kumite


Oliwia Kondratiuk - 3 miejsce kumite


IV PUCHAR KRAKOWA


Maria Lewko, Maciej Stępora, Oliwia Kondratiuk - 2 miejsce kata


Matylda Kamińska, Patryk Jankowski, Jakub Krawczyk - 3 miejsce kata


XIX PUCHAR POLSKI DZIECI - WROCŁAW


Maria Lewko, Maksymilian Neć, Patryk Jankowski - 1 miejsce kata


Jakub Dolanowski, Maciej Stępora, Stanisław Kot - 3 miejsce kata


Maria Lewko, Ilona Żurawiecka, Patrycja Malec - 2 miejsce kata drużynowe


Patryk Jankowski - 2 miejsce kumite


Hanna Kuczma, Patryk Jankowski - 1 miejsce en-bu


Maksymilian Neć, Patryk Jankowski - 1 miejsce en-bu


XXXIII PUCHAR ROZTOCZA - ZAMOŚĆ


Robert Dolanowski, Patryk Jankowski, Maksymilian Neć,


Matylda Kamińska, Oliwia Kondratiuk  - 1 miejsce kata


Magdalena Bańska, Sebastian Bański, Jakub Dolanowski, Gabriela Kącka - 2 miejsce kata


Hanna Kuczma, Stanisław Kot - 3 miejsce kata


Maciej Stępora, Maria Lewko - 4 miejsce kata


Patryk Jankowski - 1 miejsce kumite


Sebastian Bański - 2 miejsce kumite


Stanisław Kot - 3 miejsce kumite


Maciej Stepora - 4 miejsce kumite


XXVIII PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW - JANÓW LUBELSKI


Patrycja Malec, Matylda Kamińska, Jakub Dolanowski,


Szymon Pękala, Patryk Jankowski - 1 miejsce kata


Ilona Żurawiecka, Gabriela Kącka, Maksymilian Neć, Hanna Kuczma - 2 miejsce kata


Maria Lewko, Jakub Bednarz, Stanisław Kot - 3 miejsce kata


Jakub Krawczyk - 4 miejsce kata


Maksymilian Neć, Patryk Jankowski, Stanisław Kot - 1 miejsce kata drużynowe


Jakub Krawczyk, Krystian Lentowicz, Jakub Bednarz - 2 miejsce kata drużynowe


Maria Lewko, Ilona Żurawiecka, Patrycja Malec - 3 miejsce kata drużynowe


Maksymilian Neć, Patryk Jankowski - 1 miejsce en-bu


Hanna Kuczma, Patryk Jankowski - 1 miejsce en-bu


Jakub Krawczyk, Krystian Lentowicz - 2 miejsce en-bu


Gabriela Kącka, Maksymilian Neć- 2 miejsce en-bu


Stanisław Kot, Jakub Bednarz - 3 miejsce en-bu


VI PUCHAR "WARSA I SAWY" - WARSZAWA


Jakub Dolanowski - 1 miejsce kata


Stanisław Kot, Maksymilian Neć - 2 miejsce kata


Jakub Krawczyk - 4 miejsce kata


TURNIEJ "SILESIA CUP" - BYTOM


Maksymilian Neć - 1 miejsce kata


Gabriela Kącka - 2 miejsce kata


X TURNIEJ "PRAGA CUP"


Patryk Jankowski, Maksymilian Neć, Maciej Stępora - 1 miejsce kata


Hanna Kuczma, Gabriela Kącka, Jakub Bednarz - 2 miejsce kata


Sebastian Bański - 3 miejsce kata


Hanna Kuczma, Patryk Jankowski - 1 miejsce kumite


Sebastian Bański - 3 miejsce kumite


TURNIEJ KARETE OLEŚNICA 2019


Patryk Jankowski - 1 miejsce kata


Hanna Kuczma, Patryk Jankowski - 1 miejsce en-bu


MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE UNII LUBELSKIEJ - LUBLIN


Patryk Jankowski, Maria Lewko, Hanna Kuczma, Piotr Sobczyński, Maciej Stepora 


1 miejsce kata


Jakub Bednarz, Oliwia Kondratiuk, Paweł Sobczyński - 2 miejsce kata


Sebastian Bański, Jakub Dolanowski, Gabriela Kącka, Patrycja Malec - 3 miejsce kata


Patryk Jankowski, Maciej Stepora, Piotr Sobczyński - 1 miejsce kumite


Jakub Krawczyk - 2 miejsce kumite


Sebastian Bański - 3 miejsce kumite


Gabriela Kącka, Hanna Kuczma, Oliwia Kondratiuk - 1 miejsce kata drużynowe


Jakub Krawczyk, Jakub Bednarz, Krystian Lentowicz - 3 miejsce kata drużynowe


Patryk Jankowski, Hanna Kuczma - 1 miejsce en-bu


Jakub Krawczyk, Krystian Lentowicz - 2 miejsce en-bu


2018


XXIX MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW, JUNIORÓW


i JUNIORÓW MŁODSZYCH - OPOLE


Łucja Pomorska, Hubert Palak - 2 miejsce en-bu


Klaudia Tor, Piotr Sobczyński - 2 miejsce en-bu


Piotr Sobczyński, Aleksander Łapczyński - 2 miejsce en-bu


PUCHAR ŚWIATA DZIECI - ST. JOHN'S NOWA FUNDLANDIA (KANADA)


Maksymilian Neć - 1 miejsce en-bu


Maksymilian Nec - 2 miejsce kata drużynowe


Maksymilian Neć - 3 miejsce kata


XVIII PUCHAR POLSKI DZIECI - GDAŃSK


Maria Lewko, Stanisław Kot, Patryk Jankowski - 2 miejsce kata


Gabriela Kącka, Hanna Kuczma, Maksymilian Nec, Jakub Dolanowski,Sebastian Bański 


3 miejsce kata


Hanna Kuczma, Patryk Jankowski - 2 miejsce en-bu


XXXII PUCHAR ROZTOCZA - ZAMOŚĆ


Maksymilian Neć, Jakub Dolanowski - 1 miejsce kata


Jakub Bednarz, Maja Korzeń, Martyna Neć - 2 miejsce kata


Krystian Lentowicz - 3 mijsce kata


Sebastian Bański - 4 miejsce kata


Maja Korzeń, Sebastian Bański - 1 miejsce kumite


Magdalena Bańska - 2 miejsce kumite


Hanna Kuczma - 3 miejsce kumite


PUCHAR LUBELSZCZYZNY - ŚWIDNIK


Maja Korzeń, Sebastian Bański, Gabriela Kącka - 1 miejsce kata


Hanna Kuczma, Jakub Dolanowski - 2 miejsce kata


Maria Lewko, Maksymilian Neć, Patryk Jankowski - 3 miejsce kata


Stanisław Kot - 4 miejsce kata


Maja Korzeń - 4 miejsce kumite


III PUCHAR KRAKOWA


Stanisław Kot - 1 miejsce kata


Maksymilian Neć, Patryk Jankowski - 2 miejsce kata


Karol Dziedzic - 3 miejsce kata


MISTRZOSTWA ŚWIATA BUDO - WILNO


Patryk Jankowski - 1 miejsce kata


Sebastian Bański, Gabriela Kącka - 2 miejsce kata


Patryk Jankowski - 1 miejsce kumite


Maja Korzeń, Maksymilian Neć - 2 miejsce kumite


Sebastian Bański - 3 miejsce kumite


2017


XXVIII MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW, JUNIORÓW


i JUNIORÓW MŁODSZYCH - ZAMOŚĆ


Łucja Pomorska, Hubert Palak - 2 miejsce en-bu


Piotr Sobczyński, Aleksander Łapczyński - 3 miejsce en-bu


V PUCHAR EUROPY DZIECI - LUBLIN


Maksymilian Neć - 1 miejsce kata


Patryk Jankowski - 1 miejsce kata


Maja Korzeń - 1 miejsce kata


Stanisław Kot, Patryk Jankowski, Oskar Jarszak - 1 miejsce kata drużynowe


Gabriela Kącka, Maksymilian Neć - 1 miejsce en-bu


Gabriela Kącka - 2 miejsce kata


Oskar Jarszak - 2 miejsce kata


Jakub Krawczyk, Krystian Lentowicz - 2 miejsce en-bu


VII MISTRZOSTWA ŚWIAT SENIORÓW - KLUŹ- NAPOKA (RUMUNIA)


Hubert Palak - 2 miejsce kumite indywidalne


Hubert Palak - 2 miejsce kumite drużynowe


XVII PUCHAR POLSKI DZIECI - ŁÓDŹ


Maksymilian Neć - 1 miejsce kata


Zuzanna Turczyn - 2 miejsce kata


Oskar Jarszak - 2 miejsce kata


Amelia Kluchnyk - 3 miejsce kata


Stanisław Kot, Patryk Jankowski, Oskar Jarszak - 1 miejsce kata drużynowe


Patryk Jankowski, Oskar Jarszak - 1 miejsce en-bu


Jakub Krawczyk, Krystian Lentowicz - 2 miejsce en-bu


II PUCHAR KRAKOWA


Maksymilian Neć, Patryk Jankowski, Hanna Kuczma, Oskar Jarszak - 1 miejsce kata


Zuzanna Żoładek, Jakub Dolanowski - 2 miejsce kata


Gabriela Kącka, Krystian Lentowicz, Stanisław Kot,


Karol Dziedzic, Wiktor Wolanin- 3 miejsce kata


Maksymilian Neć, Jakub Dolanowski, Krystian Lentowicz - 1 miejsce kata drużynowe


Hanna Kuczma, Maja Korzeń, Amelia Kluchnyk - 3 miejsce kata drużynowe


XXXI PUCHAR ROZTOCZA - ZAMOŚĆ


Maksymilian Neć, Patryk Jankowski, Zuzanna Turczyn - 1 miejsce kata


Amelia Kluchnyk, jakub Sokalski - 2 miejsce kata


Jakub Sokalski - 3 miejsce kumite


Zuzanna Żołądek - 4 miejsce kata


PUCHAR LUBELSZCZYZNY - TOMASZÓW LUBELSKI


Maksymilian Neć, Patryk Jankowski, Amelia Kluchnyk, Gabriela Kącka - 1 miejsce kata


Aleksander Łapczyński 4 miejsce kumite


MIEDZYWOJEÓWDZKA LIGA KARATE - RZESZÓW(FINAŁ)


Neć Maksymilian, Kącka Gabriela, Ćwik Patryk, Jankowski Patryk, Kuczma Hanna, Jarszak Oskar, Krawczyk Kamil, Korzeń Maja, Krawczyk Mateusz, Łuczak Maja, Sobczyński Piotr


1 miejsce kata 


Dolanowski Jakub, Kondratiuk Oliwia, Bański Sebastian, Denys Marcel, Żołądek Zuzanna, Łapczyński Aleksander


2 miejsce kata


Krawczyk Jakub, Góra Mateusz, Kluchnyk Amelia


3 miejsce kata


2016


XXVII MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW, JUNIORÓW


i JUNIORÓW MŁODSZYCH - SOPOT


Lucja Pomorska - 3 miejsce kumite


Klaudia Tor, Piotr Sobczyński - 1 miejsce en-bu


II PUCHAR ŚWIATA DZIECI - KRAKÓW


Wiktor Wolanin - 1 miejsce kata


Zuzanna Turczyn - 3 miejsce kata


Patryk Jankowski - 3 miejsce kata


XVI PUCHAR POLSKI DZIECI - LUBLIN


Zuzanna Żołędek - 2 miejsce kata


Zuzanna Turczyn - 2 miejsce kata


Oskar Jarszak - 4 miejsce kata


Wiktor Wolanin - 4 miejsce kata


Maja Korzeń, Hanna Kuczma, Amelia Klyuchnyk  - 2 miejsce kata drużynowe


MIĘDZYWOJEWÓDZKA LIGA KARATE - KRAŚNIK (FINAŁ)


Maryńczak Nikola, Dolanowski Jakub, Neć Maksymilian, Kornacka Julia, Jankowski Patryk, Kuczma Hanna, Żmijewski Alan, Turczyn Zuzanna, Jarszak Oskar, Żołądek Zuzanna, Kawalec Piotr, Konopka Julia - 1 miejsce kata


Krawczyk Jakub, Denys Marcel, Dziura Paweł, Krawczyk Kamil, Wojtkiewicz Martyna, Kuczma Antoni, Krawczyk Mateusz, Sokalski Jakub - 2 miejsce kata


Uchman Barbara, Lentowicz Krystian, Wolańczyk Oliwia, Dziedzic Karol, Góra Mateusz, Knap Magda, Łuczak Maja, Żyga Patrycja, Tor Klaudia, Łapczyński Aleksander - 3 miejsce kata


2015


XXVI MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW, JUNIORÓW


i JUNIORÓW MŁODSZYCH - WŁOCŁAWEK


Magdalena Tor, Artur Łój - 3 miejsce en-bu


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - PRUSZKÓW


Piotr Sobczyński - 1 miejsce kata


IV PUCHAR EUROPY DZIECI - WILNO


Elena Wolanin - 1 miejsce kata


Piotr Sobczyński - 3 miejsce kata


Zuzanna Turczyn - 4 miejsce kata


Zuzanna Turczyn, Wiktor Wolanin - 2 miejsce en-bu


XV PUCHAR POLSKI DZIECI - RZESZÓW


Amelia Ożga - 3 miejsce kata


XXIII PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW - LUBLIN


Julia Konopka, Amelia Ożga, Wiktor Wolanin - 1 miejsce kata


Zuzanna Turczyn, Wiktor Wolanin - 1 miejsce en-bu


Ewelina Kość, Karolina Kość, Zuzanna Żołądek, Piotr Sobczyński - 2 miejsce kata


Piotr Sobczyński, Jakub Sokalski, Jakub Malec - 2 miejsce kata drużynowe


Elena Wolanin, Piotr Kawalec, Zuzanna Turczyn - 3 miejsce kata


Paweł Konopka - 4 miejsce kata


2014


XXV MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW, JUNIORÓW


i JUNIORÓW MŁODSZYCH - GDAŃSK


Magdalena Tor - 3 miejsce fuku-go kumite


Adrian Miszczak - 3 miejsce kumite


Łucja Pomorska - 4 miejsce fuku-go kumite


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - RYKI


Klaudia Tor - 1 miejsce kata


Piotr Sobczyński - 1 miejsce kata


Julia Konopka - 2 miejsce kata


PUCHAR ŚWIATA DZIECI „Children For Peace” - GENEWA (SZWARCARIA)


Klaudia Tor, Piotr Sobczyński - 3 miejsce en-bu


XIV PUCHAR POLSKI DZIECI - WARSZAWA


Zuzanna Turczyn - 1 miejsce kata


Kornelia Kozyra - 1 miejsce kata


Klaudia Tor, Piotr Sobczyński - 1 miejsce en-bu


XXII PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW - BIŁGORAJ


Paweł Konopka, Jakub Ostrowski, Zuzanna Turczyn,


Amelia Ożga, Jakub Malec - 1 miejsce kata


Julia Konopka, Jakub Steczkiewicz, Klaudia Tor - 2 miejsce kata


Filip Przyczyna, Miłosz Maślak, Karolina Kość - 3 miejsce kata


Natalia Madej, Aleksander Łapczyński - 4 miejsce kata


Jakub Sokalski, Piotr Sobczyński, Klaudia Tor, Piotr Sobczyński - 1 miejsce en-bu


Klaudia Tor, Kornelia Kozyra, Natalia Madej - 2 miejsce kata drużynowe


Piotr Sobczyński, Jakub Sokalski, Jakub Malec - 2 miejsce kata drużynowe


Kornelia Kozyra, Jakub Malec - 3 miejsce en-bu


2013


XXIV MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW, MŁODZIEŻOWCÓW, JUNIORÓW


i JUNIORÓW MŁODSZYCH - WARSZAWA


Sebastian Skiba - 3 miejsce fuku - go kumite


Sandra Sobczyńska - 4 miejsce kata


Magdalena Tor, Beniamin Kozyra - 2  miejsce en-bu


Sandra Sobczyńska, Magdalena Tor, Łucja Pomorska - 2 miejsce kata drużynowe


III PUCHAR EUROPY DZIECI - PETERBOROUGH (Wielka Brytania)


Zuzanna Turczyn - 3 miejsce kata


XIII PUCHAR POLSKI DZIECI - LUBLIN


Zuzanna Turczyn - 1 miejsce kata


Karolina Kość - 2 miejsce kata


Natalia Madej, Piotr Sobczyński, Jakub Steczkowski - 3 miejsce kata


Kornelia Kozyra, Jakub Malec - 3  miejsce en-bu


XXVII PUCHAR ROZTOCZA - ZAMOŚĆ


Karolina Kość, Zuzanna Turczyn, Sandra Sobczyńska,


Julia Konopka, Natalia Madej - 1 miejsce kata


Kornelia Kozyra, Magdalena Tor, Beniamin Kozyra, Grzegorz Dolanowski,


Aleksander Łapczyński, Anita Wielgosz - 2 miejsce kata


Joanna Wielgosz, Miłosz Maślak - 3  miejsce kata


Jakub Malec, Paweł Konopka, Patrycja Wótowicz, Aleksandra Krawczyk,


Jakub Ostrowski - 4 miejsce kata


XXI PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW - KRAŚNIK


Natalia Madej, Jakub Ostrowski, Zuzanna Turczyn - 1 miejsce kata


Kornelia Kozyra, Anita Wielgosz, Jakub Steczkiewicz, Aleksander Łapczyński,


Grzegorz Dolanowski - 2 miejsce kata


Karolina Kość - 3 miejsce kata


Klaudia Tor, Konrad Buczek - 4 miejsce kata


Klaudia Tor, Natalia Madej, Kornelia Kozyra - 2 miejsce kata drużynowe


Kornelia Kozyra, Jakub Malec, Piotr Sobczyński, Jakub Sokalski - 2 miejsce en-bu


Klaudia Tor, Piotr Sobczyński - 3 miejsce en-bu


PUCHAR LUBELSZCZYZNY


Klaudia Tor, Mikołaj Ostrowski, Jakub Malec, Zuzanna Turczyn - 1 miejsce kata


Natalia Madej, Jakub Sokalski, Jakub Dudziński - 2 miejsce kata


Łucja Pomorska, Kamil Karaś, Piotr Sobczyński, Miłosz Maślak - 3 miejsce kata


Adrian Miszczak, Aleksandra Graboś, Kornelia Kozyra, Joanna Wielosz,


Jakub Steczkiewicz, Jan Wojciechowski - 4 miejsce kata


Adrian Miszczak - 3 miejsce kumite


2012


XVI MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW I JUNIORÓW - ŁÓDŹ


Sandra Sobczyńska, Artur Łój - 1 miejsce en-bu


Artur Łój, Sebastian Skiba - 2 miejsce en-bu


Magdalena Tor - 1 miejsce kata drużynowe


Magdalena Tor - 2 miejsce kata


Magdalena Tor, Benjamin Kozyra - 1 miejsce en-bu


XXIII MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW - BIŁGORAJ


Cezary Osieł - 1 miejsce kata


XXIII MISTRZOSTWA JUNIORÓW MŁODSZYCH - BIŁGORAJ


Magdalana Tor - 2 miejsce kata


Magdalena Tor, Beniamin Kozyra - 1 miejsce en-bu


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - PRUSZKÓW


Natalia Madej - 3 miejsce kata


Jakub Sokalski - 3 miejsce kata


II PUCHAR EUROPY DZIECI - ŁÓDŹ


Zuzanna Turczyn - 1 miejsce kata


Kornelia Kozyra - 3 miejsce kata


XII PUCHAR POLSKI DZIECI - PŁOCK


Piotr Sobczyński - 1 miejsce kata


Kaludia Tor, Kornelia Kozyra - 2 miejsce kata


Natalia Madej, Jakub Sokalski - 3 miejsce kata


Jakub Dudziński - 4 miejsce kata


Miłosz Maślak, Jakub Malec, Jakub Dudziński – 2 miejsce kata drużynowe


XXVI PUCHARA ROZTOCZA - ZAMOŚĆ


Sandra Sobczyńska, Magdalana Tor, Artur Łój, Klaudia Tor,


Jakub Sokalski, Jakub Malec - 1 miejsce kata


Baniamin Kozyra, Kamil Karaś, Natalia Madej, Mikołaja Ostrowski - 2 miejsce kata


Kornelia Kozyra, Piotr Sobczyński, Jakub Ostrowski, Miłosz Maślak - 3 miejsce kata


Sandra Sobczyńska, Artur Łój - 1 miejsce kumite


Magdalena Tor, Adrian Miszczak - 3 miejsce kumite


XX PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW - LUBLIN


Natalia Madej, Piotr Sobczyński - 1 miejsce kata


Beniamin Kozyra, Tor Magdalena, Tor Klaudia, Jakub Malec - 2 miejsce kata


Kornelia Kozyra, Rycak Klaudia - 3 miejsce kata


Łucja Pomorska, Jakub Ostrowski - 4 miejsce kata


Magdalana Tor, Kornelia Kozyra, Natalia Madej - 1 miejsce kata drużynowe


Magdalana Tor, Kornelia Kozyra - 1 miejsce en-bu


Magdalena Tor - 1 miejsce kumite


Adrian Miszczak - 3 miejsce kumite


Beniamin Kozyra - 4 miejsce kumite


VI PUCHAR LUBELSZCZYZNY - KRAŚNIK


Mikołaj Ostrowski, Klaudia Tor, Jakub Malec, Zuzanna Turczyn - 1 miejsce kata


Natalia Madej, Jakub Sokalski, Jakub Dudziński - 2 miejsce kata


Łucja Pomorska, Piotr Sobczyński, Kamil Karaś, Miłosz Maślak - 3 miejsce kata


Adrian Miszczak, Aleksandra Graboś, Kornelia Kozyra, Joanna Wielosz,


Jakub Steczkiewicz, Jan Wojciechowski - 4 miejsce kata


Adrian Miszczak - 3 miejsce kumite


2011


VI MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI - PRUSZKÓW


Huber Palak - 1 miejsce fuku-go kumite


XXII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - WROCŁAW


Laura Zarzeczna - 1 miejsce fuko-go kumite


Sandra Sobczyńska - 2 miejsce fuku -go kumite


Laura Zarzeczna, Sandra Sobczyńska, Magdalena Tor - 1 miejsce kata drużynowe


Magdalena Tor, Beniamin Kozyra - 1 miejsce en-bu


Laura Zarzeczna - 4 miejsce ko-go kumite


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - LUBLIN


Łucja Pomorska - 1 miejsce kata


Maciej Barcicki - 2 miejsce kata


I PUCHAR EUROPY DZIECI  - LUBLIN


Kornelia Kozyra - 1 miejsce kata


Jakub Malec - 2 miejsce kata


Piotr Sobczyński - 3 miejsce kata


Łucja Pomorska - 1 miejsce kata


Klaudia Tor- 3 miejsce kata


Maciej Barcicki Maciej - 3 miejsce kata


Sandra Sobczyńska, Magdalena Tor, Laura Zarzeczna - 1 miejsce kata drużynowe


Magdalana Tor, Beniamin Kozyra - 1 miejsce en-bu


Kornelia Kozyra, Piotr Sobczyński, Jakub Malec - 3 miejsce kata drużynowe


Kornelia Kozyra, Jakub Malec -4 miejsce en-bu


Piotr Sobczyński, Jakub Sokalski – 3 miejsce en-bu


Magdalena Tor - 1 miejsce kata


Magdalena Tor Magdalena- 2 miejsce ko-go kumite


Sandra Sobczyńska - 3 miejsce ko-go kumite


Sandra Sobczyńska - 2 miejsce fuko-go kumite


XXII MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW i JUNIORÓW - WROCŁAW


Bartosz Skwarski - 1 miejsce en-bu, 3 miejsce kumite, 3 miejsce kumite drużynowe


Sandra Sobczyńska - 2 miejsce fuku-go kumite


Laura Zarzeczna - 1 miejsce fuku-go kumite, 4 miejsce ko-go kumite


Magdalena Tor, Beniamin Kozyra - 1 miejsce en-bu


Sandra Sobczyńska, Magdalena Tor, Laura Zarzeczna - 1 miejsce kata drużynowe


XI PUCHAR POLSKI DZIECI - GDYNIA


Kornalia Kozyra - 1 miejsce kata


Łucja Pomorska - 2 miejsce kata


Piotr Sobczyński - 2 miejsce kata


Kornelia Kozyra, Piotr Sobczyński, Jakub Malec - 1 miejsce kata drużynowe


Kornelia Kozyra, Jakub Malec - 1 miejsce en-bu


Piotr Sobczyński, Jakub Sokalski - 3 miejsce en-bu


XIX PUCHAR MAŁYCH MISTRZÓW - JANÓW LUBELSKI


Sandra Sobczyńska, Daniel Kozyra, Kornalia Kozyra - 1 miejsce kata


Artur Łój, Magdalana Tor, Jakub Malec - 2 miejsce kata


Łucja Pomorska, Adrian Miszczak - 3 miejsce kata


Beniamin Kozyra, Maciej Barcicki - 4 miejsce kata


Sandra Sobczyńska, Magdalena Tor, Laura Zarzeczna - 1 miejsce kata drużynowe


Łucja Pomorska, Klaudia Tor, Klaudia Rycak, Paweł Kamiński, Kacper Sidor, Maciej Barcicki, Kornalia Kozyra, Jakub Malec, Piotr Sobczyński - 2 miejsce kata drużynowe


Magdalena Tor, Beniamin Kozyra, Kornalia Kozyra, Jakub Malec - 1 miejsce en-bu


Łucja Pomorska, Maciej Barcicki - 3 miejsce en-bu


Kacper Sidor, Paweł Kamiński, Klaudia Tor, Piotr Sobczyński - 4 miejsce en-bu


Laura Zarzeczna - 1 miejsce kumite


Sandra Sobczyńska - 2 miejsce kumite


2010


XXI MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW, JUNIORÓW i JUNIORÓW MŁODSZYCH


BYDGOSZCZ


Sandra Sobczyńska - 1 miejsce ko -go kumite


Hubert Palak - 2 miejsce kumite


Kajetan Król, Artur Łój, Olivier Sygacz - 1 miejsce kata drużynowe


Artur Łój - 4 miejsce kata


Hubert Palak - 1 miejsce kumite drużynowe


Kajetan Król, Artur Łój - 2 miejsce en-bu


Bartosz Skwarski - 1 miejsce i 2 trzecie


Sandra Sobczyńska i Artur Łój - 3 miejsce en-bu


Olivier Sygacz - 3 miejsce kata


MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - GRODZISK MAZOWIECKI


Łucja Pomorska - 1 miejsce kata


Magdalena Tor - 1 miejsce kata


Beniamin Kozyra - 2 miejsce kata


Jakub Ostaszewski - 3 miejsce kata


X PUCHAR POLSKI DZIECI - WŁOCŁAWEK


Magdalena Tor - 1 miejsce kata


Bartłomiej Kozyra - 1 miejsce kata


Jakub Ostaszewski - 2 miejsce kata


Kornelia Kozyra - 3 miejsce kata


.